Teenused

Laste ja täiskasvanute hambaravi

Leiame kiire ja efektiivse lahenduse nii murdunud hamba taastamiseks kui ka valu leevendamiseks. Hambaravis on oluline koht hambahaiguste ennetamisel. Sellele aitab kaasa regulaarne kontroll ja õigeaegne haiguste avastamine.

Proteesimine

Proteesimisel asendatakse hammas või selle osa laboris valmistatud tehishambaga. Arsti ja patsiendi vahelise koostöö tulemusel valitakse materjalid ja asendusviis, millega tekkinud probleemi parima tulemuse saavutamiseks lahendada.

Implantatsioon

Hambaimplantaat asetatakse lõualuu sisse ja see asendab hambajuurt. Implantaadi peale on lihtne asetada hambakrooni. See on kõige tänapäevasem viis hamba asendamiseks ja püsib suus täpselt samamoodi nagu päris hammaski.

Implantaat ega implantaadikroon ei vaja erihoolitsust. Seda tuleb puhastada hambaharjaga 2 korda päevas nagu oma päris hambaidki.

Hammaste professionaalne puhastus

Hammaste professionaalne puhastus hõlmab endas soodapesu ja hambakivi eemaldust. Regulaarne puhastus aitab hambaid valgete ja tervetena hoida.

Ĺisaks on puhastus vajalik näiteks enne kaperaviga alustamist ja enne professionaalse valgenduse protseduuri.

Puhastust on soovitatav teha 1-2 korda aastas. Protseduur kestab 15-30 minutit.

Hammaste valgendamine

Valgendus aitab muuta hammaste tumenenud emaili heledamaks ja säravamaks.
Professionaalseks ja ohutuks valgenduseks on mitu varianti: valgendamine kliinikus või kodune valgendus kapede abil.

Kliinikus võtab valgendamine aega umbes 2h. Pärast protseduuri lahkud särava ja kauni naeratusega.

Koduseks valgenduseks tehakse patsiendile kliinikus hammastest jäljend ja selle järgi personaalsed valgenduskaped. Kaped koos professionaalse valgendusgeeliga tagavad kauni valgendustulemuse ka koduseinte vahel.